Naam School Gemeente Leerjaar Aantal plaatsen Meer info
Niels Basisschool O-L-V ten Bos Nieuwkerken-Waas zesde leerjaar 0 Aanmelden voor meer info
Van Den Steen Basisschool Toermalijn Stekene 6de leerjaar A 3 Aanmelden voor meer info
Mieke Basisschool De Zandloper SINT-PAUWELS (ST-GILLIS-WAAS) 6B 3 Aanmelden voor meer info
Els Basisschool Het Kompas Sint-Gillis-Waas 6de leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Michiel Lagereschool Hollebeek Temse Temse 4de leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Kim Basisschool OLVP Plezantstraat Sint-Niklaas Eigen klas: vijfde leerjaar - Media: alle leerjaren mogelijk 3 Aanmelden voor meer info
Nele Basisschool Sint-Lutgart Belsele 6L 3 Aanmelden voor meer info
Christa Basisschool Waasmunster centrum Waasmunster 6 3 Aanmelden voor meer info
Charlotte Basisschool Sint-Franciscus Waasmusnter 4e leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Lieselotte Basisschool Sint-Carolus Sint-Niklaas 5de leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Roos Basisschool De Oogappel Vrasene zesde leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
An Basisschool Tielrode Tielrode 5 3 Aanmelden voor meer info
Lindsay Basisschool Sint-Catharina sinaai 5de + 6de leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Ellen Lagereschool Hollebeek Temse Temse zesde leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Bert Basisschool Heilig Hart Temse Temse zorg 3 Aanmelden voor meer info
Anka Basisschool Berkenboom Ankerstraat Sint-Niklaas 6de leerjaar 3 Aanmelden voor meer info
Tania Basisschool Heilig Hart Temse Temse 6de leerjaar 1 Aanmelden voor meer info
Siska Basisschool 7-sprong Kemzeke 4B 3 Aanmelden voor meer info
Christine Lagereschool Hollebeek Temse Temse 4-5-6 3 Aanmelden voor meer info
Ann Basisschool Sint-Lutgart 3 Aanmelden voor meer info
Veerle Basisschool Sint-Lutgart 3 Aanmelden voor meer info
Thaïs Basisschool Sint-Catharina 3 Aanmelden voor meer info
Liesbeth Basisschool De Fontein 3 Aanmelden voor meer info
Stephanie Basisschool De Fontein 3 Aanmelden voor meer info
Geertrui Basisschool De Fontein 3 Aanmelden voor meer info
An Basisschool Sint-Jozef-Klein-Seminarie 3 Aanmelden voor meer info
Kim Basisschool OLVP watermolendreef 3 Aanmelden voor meer info
Kaat Basisschool OLVP watermolendreef 3 Aanmelden voor meer info
Michael Basisschool OLVP watermolendreef 3 Aanmelden voor meer info
Kristel Basisschool De Eeckberger 3 Aanmelden voor meer info
Koen Basisschool Jonatanschool 2 Aanmelden voor meer info
Ellen Basisschool Het Kompas 3 Aanmelden voor meer info
Paul Basisschool De Zandloper 3 Aanmelden voor meer info
Winny Basisschool De Zandloper 3 Aanmelden voor meer info
Kevin Basisschool De Zandloper 3 Aanmelden voor meer info
Hilde Basisschool Priester Poppe 3 Aanmelden voor meer info
Brenda Basisschool Sint-Henricus 3 Aanmelden voor meer info
Stijn Lagereschool Hollebeek Temse 3 Aanmelden voor meer info
Anne Lagereschool Hollebeek Temse 3 Aanmelden voor meer info
Christine Lagereschool Hollebeek Temse 3 Aanmelden voor meer info
Michèle Basisschool 7-sprong 3 Aanmelden voor meer info
Ine Basisschool 7-sprong 3 Aanmelden voor meer info
Daniëlla Basisschool 7-sprong 3 Aanmelden voor meer info
Silke Basisschool 7-sprong 3 Aanmelden voor meer info
Gaby Basisschool Tuimelaar 3 Aanmelden voor meer info
Bert Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Sarah Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Lisa Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Ann Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Sofie Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Nele Basisschool De Zonnepit 3 Aanmelden voor meer info
Kim Basisschool De Oogappel 3 Aanmelden voor meer info
Kirsten Basisschool De Oogappel 3 Aanmelden voor meer info
Michael Basisschool De Klimop 3 Aanmelden voor meer info
Evi Basisschool Sint-Franciscus Waasmunster 6LOc 3 Aanmelden voor meer info