Naam School Gemeente Leerjaar Aantal plaatsen Meer info
Sofie Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1B en 2BVL 3 Aanmelden voor meer info
Joke Broeders Handel Sint-Niklaas 3 Aanmelden voor meer info
Coen H. Familie secundair onderwijs Sint-Niklaas 1AMS en 2MWS 3 Aanmelden voor meer info
Evelien Berkenboom Humaniora Sint-Niklaas 1 Latijn, 4 Wetenschappen 3 Aanmelden voor meer info
Isabelle Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-Niklaas 1La - 1Lb - 4GL/La - 6LMT-6LWE-6LWIb 3 Aanmelden voor meer info
Lindy Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-Niklaas 1A 3 Aanmelden voor meer info
Els Sint-Carolus Secundair onderwijs sint-niklaas 1B + BVL 3 Aanmelden voor meer info
Ludo WeTech Academy Sint-Niklaas 1B - 1ATE 3 Aanmelden voor meer info
Ellen Broeders Handel Sint-Niklaas 1A en 2A - optie Bedrijfseconomie / handel 3 Aanmelden voor meer info
Nathalie WeTech Academy Sint-Niklaas 1B 1A 2B 3 Aanmelden voor meer info
Van Daele WeTech Academy Sint-Niklaas 1B / 1A 3 Aanmelden voor meer info
Agnes Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1 b (Ned en mavo) 2 BVL (Ned) 3 Aanmelden voor meer info
Sofie H. Familie secundair onderwijs Sint -Niklaas leraar NW 1e J, NW 2e j , Bio 3 e j 3 Aanmelden voor meer info
Wim Broeders Bio en Sport Sint-Niklaas 1A (TSO) 3 Aanmelden voor meer info
Melissa Broeders Humaniora Sint-Niklaas 2A 3 Aanmelden voor meer info
Katia OLVP Secundair Onderwijs Sint-Niklaas 1B 3 Aanmelden voor meer info
Hans Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1A (wiskunde) 3 Aanmelden voor meer info
Ina Berkenboom Humaniora Sint-Niklaas 1A, 3ASO, 4ASO 3 Aanmelden voor meer info
KATRIEN Broeders Bio en Sport Sint-Niklaas 1b/bvl wiskunde 2 Aanmelden voor meer info
Wauters Portus Berkenboom sint-niklaas 1B 3 Aanmelden voor meer info
Annick H. Familie secundair onderwijs Sint-Niklaas 1AMa (moderne) - 2L (Latijn) 3 Aanmelden voor meer info
Stijn Broeders Stekene Stekene 1 ASO 3 Aanmelden voor meer info
Gino Broeders Stekene Stekene 3 Aanmelden voor meer info
Lien H. Familie secundair onderwijs Sint-Niklaas 3 Aanmelden voor meer info
Tasja Broeders Humaniora Sint-Niklaas Eerste en tweede 3 Aanmelden voor meer info
Joachim WeTech Academy Sint-Niklaas 1B/ 1A 3 Aanmelden voor meer info
Tina H. Familie secundair onderwijs SINT NIKLAAS 1 MOD +2 MOD Frans/Engels 3 Aanmelden voor meer info
Leen Portus Berkenboom Sint-Niklaas Ned (1A en 2A), Eng. 2A 3 Aanmelden voor meer info
Saskia Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1B NW en WISK / BVl NW 3 Aanmelden voor meer info
Marina WeTech Academy Sint-Niklaas 1-2 industriƫle wetenschappen 3 Aanmelden voor meer info
Hilde Berkenboom Humaniora Sint Niklaas 1ste - 2de-3de jaar 3 Aanmelden voor meer info
Martine Portus Berkenboom 3 Aanmelden voor meer info
Herman Broeders Stekene 3 Aanmelden voor meer info
Kirsten Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-Niklaas Eerste en tweede jaar A 3 Aanmelden voor meer info
Greet Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1B 3 Aanmelden voor meer info
Lieselot Sint-Carolus Secundair onderwijs 3 Aanmelden voor meer info
Gertjan Sint-Carolus Secundair onderwijs 3 Aanmelden voor meer info
Sara Sint-Carolus Secundair onderwijs 3 Aanmelden voor meer info
Elise WeTech Academy 3 Aanmelden voor meer info
Agnes WeTech Academy 3 Aanmelden voor meer info
Eline WeTech Academy 3 Aanmelden voor meer info
An Broeders Bio en Sport 3 Aanmelden voor meer info
An Portus Berkenboom 3 Aanmelden voor meer info
Nele Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint Niklaas 1ste graad A 3 Aanmelden voor meer info
Wieneke Broeders Humaniora Sint-Niklaas 1Latijn - 2Latijn - 4Latijn 1 Aanmelden voor meer info
Bart Broeders Bio en Sport Sint Niklaas 1b en 1A 1 Aanmelden voor meer info
Katrien Sint-Carolus Secundair onderwijs Sint-Niklaas 1e graad 3 Aanmelden voor meer info